›  Lodní servis Linhart  »  Plachetnice Phobos 29

Plachetnice Phobos 29


Cena na dotaz

Phobos 29 je typ kajutové plachetnice určený především pro náročnější jachtaře, kteří žádají větší a lépe vybavené lodě. Loděnice Dalpol Yacht ve spolupráci se zkušeným konstruktérem Jerzym Piesniewskim vytvořila projekt optimální plachetnice určené pro vnitrozemskou i námořní plavbu. Phobos 29 je charakteristický pro svůj funkční velký kokpit a prostorné komfortní uspořádání interiéru.

Vynikající plavební vlastnosti byly potvrzeny zkušební plavbou, během níž jachta překročila rychlost 7 uzlů. Plachetnice je stabilní a snadno ovladatelná. Loděnice Dalpol Yacht zaručuje precizní zpracování a použití nejlepších dostupných materiálů a zařízení.

Posádka má k dispozici veškeré potřebné vybavení a doplňky. Tři oddělené kajuty zajišťují posádce dostatek soukromí. V hlavní kajutě je sezení se sklopným jídelním stolem, které je možné rozložit na další dvě dvoulůžka, uzavřená prostorná koupelna a vybavená kuchyňka.  K uskladnění věcí lze využít množství vestavěných skříněk a rovněž úložné prostory pod lůžky.

Dle konkrétních potřeb a přání zákazníka lze plachetnici přizpůsobit a dovybavit ze seznamu doplňkového příslušenství pro exteriér i interiér.

 

Základní technické údaje:

Celková délka: 9,15 m
Délka trupu: 8,45 m
Šířka: 2,95 m
Ponor: 0,40 - 1,50 m
Celková hmotnost: 2800 kg
Výtlak: 3300 kg
Vnitřní zátěž: 900 kg
Hmotnost ploutve: 110 kg
Výška v kajutě: 1,95 m
Plocha plachet: 36,0 m2
Počet lůžek: 6+2
Posádka: max. 8 osob

 


Zpět