›  Lodní servis Linhart  »  Plachetnice Phobos 25

Plachetnice Phobos 25


Cena na dotaz

Phobos 25 je moderní, kajutová plachetnice, která vzešla ze spolupráce mezi loděnicí Dalpol Yacht a konstruktérem Wojtekem Spisakem a přináší nový nadčasový design, který je používán i pro nově připravované projekty lodí.

Široký a poměrně plochý trup Phobosu 25 zajišťuje vynikající stabilitu i velký prostor. Prostorný kokpit poskytuje posádce velmi dobrý výhled a dostatečný prostor k uložení nezbytného vybavení pro jachting. Plachetnice je k dispozici ve dvou verzích a to se sklápěcí ploutví nebo s pevným kýlem.

Phobos 25 je charakteristický dlouhou linií oken, kterou je možné doplnit až o dalších šest otevíratelných oken poskytujících nadprůměrné větrání a prosvětlení interiéru lodi. Kajuta s předním dvoulůžkem, zadním dvoulůžkem, sezením se skládacím jídelním stolem, kuchyňkou a uzavřenou toaletou je velmi prostorná a pohodlná. Výrobce nabízí dvě varianty uspořádaní interiéru. Varianta 5+1 nabízí jedno plnohodnotné místo k přespání v hlavní kajutě na pravé straně a umožňuje rozložit sezení na dvoulůžko. Na levé straně je relativně menší sezení, ale o to větší prostor pro kuchyňku a šatní skříň. Varianta uspořádání interiéru 5+1 je vhodnější k soukromému využívání lodě. Varianta 6+2 umožňuje rozložit sezení na pravé i levé straně na dvě dvoulůžka v hlavní kajutě.Toto uspořádání je praktičtější pokud by byla loď využívána pro účely charteru.

Dle konkrétních potřeb a přání zákazníka lze plachetnici přizpůsobit a dovybavit ze seznamu doplňkového příslušenství pro exteriér i interiér. 

 

Základní technické údaje:

Celková délka:

7,90 m

Délka trupu:

7,49 m

Šířka:

2,86 m

Ponor:

0,34 - 1,44 m

Výška stěžně (od vodorysky):

11,20 m

Celková hmotnost:

2100 kg

Výtlak:

2600 kg

Vnitřní zátěž:

500 kg

Hmotnost ploutve:

105 kg

Výška v kajutě:

1,80 m

Plocha plachet:

30 m2

Počet lůžek:

5+1 nebo 6+2

Posádka:

max. 8 osob

Výkon přívěsného motoru:

6 - 10 HP


Zpět