›  Lodní servis Linhart  »  Janmor 700

Janmor 700


Cena Na dotaz

 

Technická specifikace:

Délka trupu: 7,08m

Celková délka vč.čelenu a badenplata: 8m

Šířka: 2,75m

Ponor: 0,40m

Hmotnost: 1800kg

Max.počet osob: 7

Počet lůžek: 5

Nádrž na vodu

Stojná výška: 195cm

Výkon: 60PS

Typ motoru: závěsný

 

 

Janmor 700 vychází z konstrukční kanceláře celosvětově uznávaného lodního architekta Jacka Cenkovského.
Tento  obytný motorový člun je určen primárně  pro výtlačný režim plavby, avšak při použití závěsného motoru o výkonu 60 PS je možná též plavba v poloskluzu. Tento režim plavby je dán speciálně tvarovaným dnem v zadní části člunu, která je tímto nadlehčována.
Kajuta je rozdělena na dvě části: kuchyňská deska s dřezem a plynovým vařičem na pravé straně. Pracovní desku je možné prodloužit sklopením kapitánského křesla (pod křeslo možnost instalace lednice).  Dokonalý přehled o provozu plavby i dění v okolí díky přehledné palubní desce a kompletně prosklené části kajuty. Komfort řízení dotváří sklopná podpěra nohou.

Na levé straně kajuty je pohodlné posezení u stolu, jehož sklopením a položením matrací jej lze velmi snadno přeměnit v lůžko. V druhé úrovni kajuty se nachází  oddělená toaleta se stojnou výškou. Možnost použití chemického WC nebo lodní toalety s nádrží. Součástí toalety je umyvadlo se sprchou a odkládacími poličkami. Příďová část v této úrovni je určena pro spaní dvou osob. Pod vchodem do této úrovně kajuty je snížený prostor pro spaní (1x dospělá osoba + 1x dítě)

Kokpit:  posezení u sklopného stolku s kapacitou  míst pro 6 osob. Prodloužené zastřešení slouží jako ochrana posádky před deštěm i slunečními paprsky. Pod sedadly a v podlaze se nachází úložné prostory.
Na přední palubu se vchází pravou stranou, která díky asymetricky uložené kajutě vytváří dostatek prostoru na pohodlný  a bezpečný průchod na příď díky relingům na boku a střešní části.
Janmor 700 splňuje všechny nároky na cestování a volný čas strávený na jezerech, řekách i příbřežních plavbách po moři.

Cena nezahrnuje dopravu do ČR a přihlášení.


Zpět